[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kelmendi: Unë nuk e votoj Albin Kurtin, madje nuk flas fare me atëDeputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi në Rubikon të KTV-së ka thënë se nëse Vetëvendosja vepron në kuadër të Kushtetutës dhe lirisë së tregut, është për bashkëpunim, mirëpo jo edhe për liderin e kësaj partie Albin Kurtin. Ai ka thënë se nuk e voton Albin Kurtin. Madje, Kelmendi bëri të ditur se nuk flet fare me të.

Menu Title