[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu e presin iftarin aktorët e ‘O Sa Mirë’ (Foto) 

Seriali komik ‘O Sa Mirë’ është një nga projektet televizive më të shikuara dhe më të pëlqyera të audiencës.

 

Është një aktorët e këtij seriali, Ernest Zymberi ai që përmes një instastory ka treguar se si e presin aktorët e ‘O Sa Mirë’ iftarin.

 

Përveç aktorëve në këtë fotografi shihen edhe një pjesë e stafit.

 

Menu Title