.
×

Kim shumë seksi për ‘Vouge’Ka pozuar për revistën australiane ‘Vouge’. E në këtë foto, Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar se sa seksi është.

Ajo për këtë fotosension ka zgjedhur që të pozojë në plazh ku shihet se është e tëra e lagur dhe me shumë pak grim për të mos thënë fare.

Për veshjen e bukuroshes është kujdesur kreatori Centenera për të cilin Kim ka thënë se është ndjerë shumë e nderuar që ka punuar me një ikonë të modës siç është ai.

Por numri i kësaj veshje duket se ishte i vogël për Kim sepse gati kishte nxjerrë në pah ‘zogun’ e saj.