[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është agjenda e kryeministrit Hoti për nesërKryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, nesër do të vizitoj Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës.

Zyra e kryeministrit ka njoftuar se nesër Avdullah Hoti, në orën 10:00 do të  viziton Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK). Ndërsa, duhet theksuar se ditëve të fundit, rastet me koronavirus kanë rënë ndjeshëm.

Kryeministri Hoti pas një dite të ngjeshur që kishte sot pas takimeve me të dërguarin special për bisedime Kosovë-Serbi, Richard Grenell, dhe delegacionin amerikan, ka vendosur që nesër të vizitoj ShSKUK,

Menu Title