[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është befasia e mrekullueshme e të dashurit për Kylie Jenner për Ditën e DashuruarveKylie Jenner, ka marrë një suprizë shumë të bukur për festën e Shën Valentinit. I dashuri i saj, Travis Scott, i ka bërë një surprizë të madhe ku dukej një tunel i mbushur me trëndafila në formë zemre dhe e gjithë rruga me qirinj.

Vitin e kaluar në këtë datë, Kylie, ndau me fansat e saj pamje të gjithë shtëpisë të mbushur me trëndafila dhe qirinj.

 

Menu Title