[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo veturë super luksoze ndodhet në Kosovë me tabela 04 (Foto)Lamborgihni është njëra ndër veturat më të shtrenjta në mbarë botën, shkruan botapress.info. Yje botërore, miliardere e shumë njerëz te pasur vozisin modele të ndryshme të “Lamborgihnit”,shkruan Botapress.info

Një veturë e tillë ndodhet edhe në Kosovë, përkatësisht në qytetin e Prizrenit. Vlen të theksohet që ajo ka regjistrim të Republikës së Kosovës dhe është tepër luksoze.

Në bazë të hulumtimit në internet thuhet se çmimi i kësaj veture tejkalon shifrën e 200 mijë eurove. /Botapress.info

Shikoni fotografitë:

 

Menu Title