[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Komentatori mbetet pa fjalë kur kamerat kapin këtë bionde bukuroshe (VIDEO)Për herë të parë në histori, legjenda e basketbollit australian Andrew Gaze mbeti pa fjalë. Sipas mediave të huaja, legjenda e Melbourne Tigers, shtatë herë NBL MVP dhe fituesi i kampionatit NBA me San Antonio Spurs po komentonte ndeshjen SHBA-Brazil në Kupën e Botës së Basketbollit.

Por në një moment ai mbeti “i shtangur”.

Kjo ndodhi kur në ekran u shfaqen disa pamje nga publiku, të cilat bënë që komentatori të humbasë shkurtimisht vëmendjen e tij. Shkaku i heshtjes së tij? Një tifoze magjepsëse braziliane që vallëzonte në turmë.

Dhe reagimi i komentatorit gjithsesi ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Menu Title