.
×

Komentuesi i tha ‘’Kur të heqësh make-up sigurohu që mos të kesh njerëz rreth teje’’, Beatrix Ramosaj e ofendon duke e quajtur…[FOTO]Irritimet vazhdojnë për Vip-at e famshëm të showbizz-it dhe kjo pas komenteve që fansat ju lënë në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram, ku ky i fundit ka goxha peshë në imazhet e personazheve të famshëm.

Teksa Beatrix Ramosaj ka postuar një foto ku shifet të ketë një shumllojshmëri elementesh të përdorura për make-up duke shkruar: “Kur të heqësh make up-in sigurohu që s’ka njerëz rreth teje se mos i tremb”.

Koment ky që mesa duket i ka dhënë shkas Beatrix t’ia kthejë me të njëjtin moment duke shkruar: “Lol get off my page ëeak bitch”. Ashtu si e meriton ashtu e merr. Komentuesi e ka marrë leksionin e merituar.