[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kosovarët e presin ekipin e Milanos me ngrohtësi dhe duartrokitjePara pak minutave në aeroportin e Prishtinës kanë arritur skuadra e Milanos.  Tifozët e shumtë të kësaj skuadre në Kosovë janë të ngazëllyer me faktin se ekipi i tyre i zemrës do të zbarkojë në kryeqytetin tonë. Lojtarët janë  pritur nga një numër i konsiderueshëm i tifozëve kosovarë, shkruan Botapress.info

Kosovaret e priten ekipin e Milanos me shume ngrohtesi e duartrokitje .

 Kjo është hera e parë për skuadrën e Milanos që vjen në Kosovë.

Për më shumë shikoni videon : VIDEO

 

Menu Title