[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kosovari gjen një një kuletë me 2500 franga, i kërkon pronarit ta thërret në këtë numërNjë kosovar ka gjetur një kuletë më dokumente dhe me 2500 euro. Ky i fundit përmes një shkrimi në një grup në Facebook, ka kërkuar që pronari ta kontaktojë në numrin e tij të telefonit.

“Sot në mëngjes është gjetë një kuletë me parë 2500 franga dhe dokumente. Kush e njef pronarit të lajmrohet në numer telefoni 076634800”, ka shkruar ai.

Më poshtë shihni postimin e plotë të personit në fjalë.

Menu Title