[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kosovari ia sheh sherrin telefonit, e përdori teksa e kishte të kyçur në rrymëNjë person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment është shkaktuar avari.

Policia bën të ditur se viktima është duke u trajtuar ne emergjencë në Shtime dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

Menu Title