[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kosovë – Maltë, ja çfarë ndodhi në minutën e 9-të 

Kosova dhe Malta kanë filluar ballafaqimin e tyre në Ligën e Kombeve. Kosova dhe Malta janë duke zhvilluar takimin e tyre në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja ka filluar me atmosferë fantastike e cila u bë edhe më shumë e tillë në minutën e 9-të. I gjithë stadiumi u ngrit në këmbë për të nderuar presidentin e ndjerë të FFK-së, Fadil Vokrri në minutën e nëntë, që ishte edhe numri i fanellës së tij gjatë karrierës si futbollist./bp/

Menu Title