[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryeministri Hoti shpërndan një video nga takimet në Shtëpinë e BardhëBotrapress, 19 Shattor – Janë bërë 15 ditë prej ditës së nënshkrimit të Marrëveshjes në Shtëpinë e Bardhë në Uashington dhe kryeministri Avdullah Hoti, përmes një videopostimi në Facebook ka sjellë edhe njëherë momente të takimeve të 4 Shtatorit, përcjëllë Botapress.
Për më shumë shihni videon më poshtë:

 

KM – Shtepia e Bardhe

Publiée par Avdullah Hoti sur Samedi 19 septembre 2020

Menu Title