[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kulmi i aksionit, pritet rrënimi i bizneseve ilegale në KaraçevëPolicia e Kosovës po kryen një aksion të suksesshëm në Karaçevë. Pasi kanë arrestuar dhjetëra persona, Indeksonline mëson se pas pak pritet të fillojë rrënimi i disa objekteve ilegale në këtë zonë.

Ky vendim është marrë pasi në vendngjarje kanë arritur edhe zyrtarë të doganës, ATK-së dhe inspektoriatit. Qindra policë kanë vënë situatën nën kontroll dhe aksioni po vazhdon me sukses në Karaçevë. Indeksonline mëson se në këtë aksion ka edhe Policë të arrestuar./Indeksonline/

 

Menu Title