.
×

Kur Kallashi flen e zhveshur! (foto)Valltarja e klubeve të natës nga Ferizaj, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi po i ‘shashtirsë’ fansat e saj në faqen e saj zyrtare në Facebook.

Ajo gjatë tërë kohës poston foto cullak të cilat marrin pëlqime dhe komente më bollëk.
Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa rroba.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto të nxehta bërë kohëve të fundit valltarja seksi.