[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kur pritet të mbahet testi i matures: Kjo është përgjigjia e ministres BajramiMinistrja në detyrë e arsimit, Hykmete Bajrami sonte e ftuar në emisionin Argument Plus foli më shumë për mbajtjen e testeve gjatë kësaj kohe.

Bajrami tha se atyre iu është rekomanduar nga Instituti Kombëtar i Shëndeti Publik dhe ministri i Shëndetësisë që të presim për caktimin e datave të testeve deri sa të bëhet vlerësimi i fazës së dytë./Botapress.info/

Menu Title