[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është formacioni zyrtar i Kosovës kundër Maltës (Foto)Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Maltë – Kosovë. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e pestë ta fazës së grupeve në Ligën e Kombeve, përkatësisht në grupin e 4 të ligës D.

Dardanët në këtë takim futen si lider të grupit dhe synojnë fitoren për të prekur me një këmbë në fazën tjetër. Malta në anën tjetër veçse është pa gjasa për të kaluar në fazën tjetër.

Ndeshja fillon në ora 18:00. Këto janë formacionet:

Menu Title