[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është orari javor sportiv në ArtmotionArtmotion sjell orarin sportive në art sport për të gjithë ata që e duan sportin duke ia prezantuar dhe orarin nga data 16 deri në datën 22 Nëntor 2020, shkruan Botapress.info

Të premten është loja e Vllaznimit me Bashkimin duke vijuar ditën e shtunë në superligen e Kosovës atë të Bundesligës  dhe ABA Liga, në këtë orar ju mund t’i gjeni edhe MotoGP që ka shumë shikueshmeri të madhe , shkruan Botapress.info

Kjo është edhe lista e orarit se kur në cilen orë do transmetohen në Artmotion dhe Art sport.

Menu Title