[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labi e ‘kall’ atmosferën në Ferizaj: Knaq jeni Zoti ju rujt, më pas virus nuk din me këndu kështuKëngëtari, Labinot Tahiri ka performuar mbrëmë në Ferizaj.Ai si pothuajse çdoherë ka argëtuar publikun me këngët e tij.

Me postime të publikuara në Instagram, ka shkruar se kishte marrë malli të këndoj për publikun, po ashtu Labi përsëri vazhdon me idenë e tij se nuk ka asnjë lloj virusi. Këtë e ka thënë edhe mbrëmë.

Shikojeni videon dhe shihni atmosferën që ka bërë Labi në qytetin e tij.

 

V I D E O

Menu Title