[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Labinot Tahiri jep lajmin: I shpëtohet këmba vajzës nga Vitia!Humanisti Labinot Tahiri, i cili me shoqatën e tij u ka dal në ndihmë shumë familjeve kosovare, kësaj radhe ka treguar se 14 vjeçarja Arlinda nga Vitia, derisa dje ishte afër për ta humbur këmbën e saj, sot ka ardhur lajmi i mirë nga Turqia se ajo mund t’i nënshtrohet një operacione pa humbur këmbën e saj.T

ahiri përmes një statusi në Facebook ka treguar se Arlinda e cila vuan nga tumori, tani ka nevojën e të gjitha bashkatdhetarëve, për t’ia mundësuar që të jetoj si gjithë moshatarët e saj.

Statusi i tij i plotë:

Apel pêr këtë vajzë! Lexone ju lutem, po ashtu dhe sms që kemi pasur këto ditê me prindin e saj! Të dashur qytetarë,…

Publiée par Labinot Tahiri sur Lundi 10 août 2020

Menu Title