.
×

Lady Gaga çmend Amsterdamin (Foto)Ajo është duke e ekspozuar anën e saj glamure gjatë koncerteve për ta promovuar albumin e saj më të ri Jazz me këngëtarin Tony Benett.

Lady Gaga është kthyer përsëri për të bërë atë që e bënë më së miri në Holandë këtë të mërkure në një show të çmendur.

 

Këngëtarja e hitit Poker Face është shfaqur tepër e seksi në skenë, madje njëri nga kërcyesit e saj e ka kapur atë në krahë duke e kthyer e ekspozuar të pasmet e këngëtares shumë, shumë të nxehta.

E veshur në bikini prej lëkure ngjyrë të zezë dhe me një paruke ngjyrë të gjelbër, 28 vjeçarja ka dhuruar show erotik duke performuar me balerinin që e shoqëronte në skenë.