[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmërohet Haki Abazi, nuk kursehet: Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtërDeklaratat e sotme të presidentit Hashim Thaçi, ndaj zyrtarëve të Vetëvendosje për futjen në dhomën e përgjimeve në Telekom, ka revoltuar këta të fundit.

Pas ministres në detyrë të Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar edhe numri dy në Qeverinë Kurti, Haki Abazi.

Abazi ka qenë i ashpër ndaj deklaratave të presidentit Thaçi duke mos kursyer gjuhën ndaj tij. Ai e ka quajtur Thaçin si rrenc dhe njeri i poshtër.

“Thaçi është rrenc dhe njeri i poshtër” shkruan Abazi.

Menu Title