[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Plagoset një person në Podujevë! (Video)Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”. I plagosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali.
Ai është dërguar menjëherë me autoambulancë në Emergjencë.
Policia e Kosovës dhe hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.
Ende nuk ka të arrestuar./IndeksOnline/

 

Menu Title