[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Qytetarja konfirmon vdekjen e babait të saj sot në Infektivë, thotë se nuk morri përkujdesjen e duhurNjë qytetare ka treguar se babai i saj sot ka ndërruar jetë.D.F, tha para mediave, se babai i saj ishte sjellë para 4 ditësh në Klinikën Infektive dhe se gjendja e tij deri dje ka qenë shumë e mirë, deri sa thotë se i njejti ka ndërruar jetë sonte pas mesnate.

“Ne e kemi babën këtu, nuk ka pasë përkujdesje, babën kur e kemi sjellë këtu ka qenë në gjendje të mirë, ka qenë në gjendje normale, ndërsa sot në 3 të mëngjesit ka ndërruar jetë”.

Publiée par Gazeta Express sur Dimanche 5 juillet 2020

 

Menu Title