[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Të arrestuarit turq intervistohen nga drejtoria anti-terror në Stamboll6 shtetasit turk të arrestuar në Kosovë janë dërguar në Drejtorinë Anti-terror në Stamboll.

Sipas agjencisë të lajmeve DHA, të dyshuarit u sollëën në Drejtorinë kundër Terrorizmit në rrugën “Vatan Caddesi” në Stamboll.

 

Ndaj të arrestuarve Kahraman Demirez, Yusuf Karabina, Cihan Ozkan, Osman Karakaya, Hasan Huseyin Gunakan dhe Mustafa Erdem po vazhdojnë procedurat e intervistimit.

 

Menu Title