.
×

Learta del me pi kafe me loçkën, nuk është KushtrimiLearta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka dalur me një mike të saj për kafe. Learta e quan “loҫkë” miken e saj.