[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LIVE: Kosova – AngliaBotapress, 16 Nentor-Ka startuar ndeshja në ‘Fadil Vokrri’

Kosova dhe Anglia do t’i përmbyllin eliminatoret për ‘Euro 2020’ me ndeshjen në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, ku ‘Dardanët’ kanë premtuar dhe do të krijojnë atmosferë të veçantë….

1′ – Starton ndeshja në Fadil Vokrri mes Kosovës dhe Anglisë

 

Kosova – Anglia, formacionet ZYRTARE:

http://livetv.sx/enx/eventinfo/838926_england_u21_kosovo_u21/#_

Menu Title