[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra 

Loredana duket se ka gjetur paqen me zonjën Petra që e akuzonte për përvetësimin e afro 800,000 frangave.

Këtë e ka lënë të kuptohet përmes një postimi në Instagram ku shfaq videobisedë me të. Video-biseda është realizuar me 1 shtator.

Nga buzëqeshja dhe përshëndetja në kamerë, raportet mes dy protagonisteve duken të jenë sërish shumë të mira.

View this post on Instagram

01.09.2020 ✌️

A post shared by Loredana (@loredana) on

 

Menu Title