[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Luana Vjollca dhe pozat e saj më të nxehta (Foto)Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon të mbetet një ndër personazhet më të dashur të ekranit. Ajo është shumë e pëlqyer nga fansat për paraqitjet e saj në televizion dhe rrjete sociale, me të cilat rrëmben gjithmonë vëmendjen, shkruan Botapress.info

Luana shquhet për format fizike dhe lirshmërinë e saj në skenë, ndërsa viteve të fundit i është futur edhe rrugës së muzikës.

Tashmë ajo ka disa këngë të realizuara me klipe për tregun muzikor, dhe është e pranishme vazhdimisht në koncerte të ndryshme.

Aktualisht ajo numëron mbi 990 mijë ndjekës në llogarinë personale në Instagram, në të cilën është mjaft aktive dhe shpesh publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj./Bp/

 

Menu Title