[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Luana Vjollca me të ftuar të veçantë në emisionin e saj, do ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmetiSot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti.Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen t’i rikthejnë buzëqeshjen nëpërmjet lojrave të shumta argëtuese në studio.

Postimi i plotë:

“Nje emision i dedikuar teresisht fëmijëve të prekur nga tërmeti të cilët fatkeqësisht kanë mbetur jashtë shtëpive të tyre, duke u solidarizuar me tragjedinë e 26 nëntorit që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Per te dhene pak shprese , pak dashuri , pak buzeqeshje dhe gjithe energjine pozitive qe buron nga ky emision , 8 vogelushet jane te ftuarit e mi speciale dhe protagonistet e vertete e kesaj mbremje Erinda, Ersa ,Fadil ,Jurgen ,Rigers, Riad ,Alkido ,Elmedin”, ka shkruar Luana.

Menu Title