.
×

Majk u nda nga Melita dhe ka disa akuza të forta për tëPrej disa kohësh, reperi Majk përflitej se është në një lidhje dashurie me modelen kosovare Melita Nushi.

Por pasi lajmi u bë i ditur në media, duket se ishte një ogur jo i mirë për çiftin, pasi ata u ndanë.

Majk u pa në shoqërinë e një tjetër bukurosheje në Tiranë dhe kjo e përforcoi edhe më shumë lajmin e ndarjes. Mirëpo nuk kemi përse hamendësojmë më, pasi reperi e ka konfirmuar vetë se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Melita Nushi.

“Dhe siç çdo gjë tjetër në jetë, mund ta marësh atë, pasi unë kam mbaruar punë” – shkruan reperi në “Insta Story”, duke përbuzur modelen.