.
×

Martohet Valon Behrami, ja çfarë dasme bëri në Zvicërr 

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano.

 Gut ka postuar të enjten një foto romantike të ceremonisë, me një pamje të bukur nga Lugano.

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë e ngushtë, në shtëpinë tonë…Nuk mund të kisha imagjinuar një mënyrë më të bukur për të thënë po,” shkruan ajo në Anglisht.

Gut dhe Behrami vetëm në fillim të vitit e kanë bërë publike lidhjen e tyre.