[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mbërrin në vendin e ngjarjes edhe kryetari i Kamenicës, Qëndron KastratiNë vendin që shumëkush e cilësoi si vend të krimit dhe të korrupsionit, në zonën kufitare në Karaçevë, përveç Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, zv/drejtorit Afrim Ahmeti, ka mbërritur edhe kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati.

Aksioni po zhvillohet edhe në regjionin e Prishtinës. Ndërsa në mesin e personave që pritet të prangosen janë edhe 11 zyrtarë të Policisë së Kosovës.

Menu Title