[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Me dekolte të hapur, Fjolla Morina provokon nga vetura 

Fjolla Morina dukej shumë joshëse në paraqitjen e radhës. Pas mesnatës, Fjolla kishte publikuar video, në të cilat shfaqej atraktive në veturë.

Këngëtarja ishte veshur në të zeza, teksa kishte vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm dhe e vuri në pah në këtë video.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fjolla Morina është “Lule”, të cilën e solli në duet me Beraton.

 

Menu Title