.
×

Mërzitet Teuta Krasniqi, shikoni çfarë i bëjnë shtëpisë Tara dhe KaiaTeuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

 

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihen Tara dhe Kaia duke e bërë shtëpinë rrëmujë.Shikoni vet pamjet më poshtë.

VIDEO