.
×

Mihrija vesh fustanin me të bukur, do ta ‘shashtris’ edhe NaiminKëngëtarja e njohur kosovare, Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive. Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një fustan të gjatë e të gjelbërt. Në kë fustan Mihrija po duket si 20 vjeçare.