[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mimoza feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sotBashkëshorti e uroi me një imazh të bukur Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen.Ajo është lindur më 08 dhjetor të vitit 1974 dhe sot i mbushi 45 vjet.Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja ka marrë urime nga familjarë, miq e kolegë të shumtë.

Një urim të veçantë, Mimoza e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari Shkumbin Kryeziu, i cili e uroi me fjalët më të mira. “Gëzuar e dashur ditëlindjen ,bashkëudhëtarja e jetës i paq ditët e vitet e bardha së bashku me dy dritat e jetës sonë Rozafën e Bojkenin”, shkroi Shkumbini krahas postimit në facebook.Kujtojmë që Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu së bashku kanë dy fëmijë.

Menu Title