.
×

Ministrja Reshitaj merr pjesë në Samitin e SofjesMinitrja e ‘ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë, Albena Reshitaj, ka marrë pjesë në ceremoninë e hapjes së forumit Ekonomik të Vjenës, me ç`rast edhe u takua me liderë të Ballkanit Perëndimor, shkruan “Zëri.info”.

Këtë gjë Reshitaj e bërë të ditur përmes një video në “Facebook”.

Ja postimi i potë i saj:

Në margjinat e Samitit të Sofjes, mora pjesë në ceremoninë e hapjes së Forumit Ekonomik të Vjenës, ku takova liderë politik nga shtetet e Ballkanit perëndimor dhe BE-së./

 

video