.
×

Mitrovicë, shoferi godet këmbësoren dhe largohet nga vendi i ngjarjesNjë aksident trafiku ka ndodhur në Mitrovicë, ku një shofer ka goditur me veturë një vajzë, e më pas është larguar pa i ofruar ndihmë.

Vajza tashmë ka marrë tretman mjekësor, e këtë e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

“Raportohet për një aksident trafiku ku i dyshuari N.N. duke drejtuar automjetin N.N. ka goditur këmbësoren viktimën femër K-Shqiptare dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.