[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mjekëve iu pezullohen pushimet deri më 1 gushtSituata pandemike në vend, me raste të shumta të të prekurve nga Covid-19,ka detyruar institucionet shtetërore të ndërmarrin masa të shumta kundër këtij virusi. E ata që janë në vijën e  parë të frontit, mjekët nuk do të mund të pushojnë gjatë këtij muaji.

Kjo Është bërë e ditur ngs Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar I Kosovës. Tutje bëhet e ditur se mjekët nuk do të mund të shkojnë në pushimet e tyre vjetore deri më 1 gusht.

Njoftimi I plotë:

Të nderuar qytetarë,Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka ndërmarrë hapat e nevojshëm konform…

Publiée par QKUK- Shskuk info sur Lundi 13 juillet 2020

 

Menu Title