[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mobilizohet Serbia, Vuçiq e Bërnabiq i drejtohen popullit në konferencëPresidenti serb Aleksander Vuçiq është duke mbajtur një konferencë shtypi.Në këtë konferencë ai po flet për taksën dhe gjendjen në veri, ku gjatë ditës së sotme u arrestuan katër persona lidhur me vrajsen e politikanit Oliver Ivanoviç.

Pjesë e konferencës është edhe kryeminstrja e Serbisë Ana Brnabic.

Menu Title