.
×

Modelja shqiptare me famë botërore, ndez rrjetin me pozat e saj pa të brendshmeModelja me famë botërore me origjinë shqiptare, Tika Camaj, ka ndezur rrjetin, duke nxitur shfrenime imagjinatash.

Ajo ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente. Modelja e Victoria’s Secrets e pa trukuar, ka tërhequr sërish vëmendje dhe duket në super formë.