[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur Kosova shënon golin e parë në ndeshjen me Maltën 

Botapress 11 tetor- Sot po mbahet ndeshja futbollistike në mes të Maltës dhe Kosovës, për superligën e Kupëa së Botës, shkruan Botapress. Ndeshja sapo ka filluar ndërsa Kosova ka kaluar në epërsi, duke shenuar gol

. Në sallë kanë qenë shumë tifoz të cilët kanë krijur atmosferë unike pas shënimit të kësaj gole. Shikojeni videon për më shumë.

Momenti kur Kosova shënon gol. #Shperndajeni nëse ndiheni krenar

Publiée par Botapress sur Jeudi 11 octobre 2018

Menu Title