.
×

Momenti kur makina e rrotullon nxënësen në Besi të PrishtinësNjë vajzë rreth moshës 12 vjeçare mëngjesin e sotëm është goditur nga një makine konkretisht nga pasqyra, në afërsi të shkollës së fshatit Besi në Prishtinë.

Vajza fillimisht është kontrolluar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Besi dhe më pas është dërguar në QKUK.

Raportohet se vajza është jashtë rrezikut për jetë. Po ashtu, shkaktari i aksidentit është intervistuar nga Policia dhe është liruar me procedurë të rregullt.

Kliko Ketu