[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur Thaçi arrin në Hagë, pritet me brohorimaPresidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka arritur në Hagë ku do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Presidenti ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, nga momenti kur ka arritur në objektin e Gjykatës Speciale.

Thaçi atje është pritur me brohorima nga disa bashkëatdhetarë që i kanë dalur në përkrahje. Presidenti nga Hag aka thënë se askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës dhe se ky është çmimi për pavarësinë.

Lajmi do të përditësohet…

Thaçi hyn për t'u intervistuar nga Prokuroria Speciale

Thaçi hyn për t'u intervistuar nga Prokuroria Speciale

Publiée par Klan Kosova sur Lundi 13 juillet 2020

Menu Title