[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Taraku dhe Stresi vizitojnë 10 vjeçarin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetitMorena Taraku ka shkuar në Shqipëri.Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetit.

Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin e Traumës për ta vizituar 10 vjeçarin i cili ishte hedhur nga kati i pestë në kohën kur ra tërmeti dhe kishte shpëtuar.

Menu Title