[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Taraku e mbulon nipin me dhurata shumë të shtrenjtaDitë më parë, këngëtarja e njohur Morena Taraku dha lajmin e bukur se ishte bërë për herë të parë. “Lumturia është të bëhesh hallë. Mirëseerdhe në këtë botë Alk Taraku”, shkruante këngëtarja krahas postimit.

Nipin e saj, Alkun, Morena e ka mbuluar me dhurata, te cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medallion floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe nje garderobë plot me veshje të ngjyrave të  ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Në gardarobë shihen rroba për të voglin nga marka luksoze si “Burrbery”.

 

Menu Title