[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Taraku në shtrat me dashurinë e jetësMorena ka postuar një foto të ëmbël të qenushit të saj. Morena Taraku rrallëherë shihet në shoqërimin e ndokujt në postimet e saj që bën në Instagram.

Por këtë herë ajo ka vendosur të tregojë se kush e shoqëron në shtrat.

Morena ka ndarë me ndjekësit foton e qenit Boo Moi, i cili shihet duke fjetur dhe i mbuluar në shtratin e njëjtë ku flen bukuroshja.

Ajo madje ka shkruar se Boo është dashuria e jetës së saj. FOTO

Morena kohët e fundit po punon në disa projetke të cilat nuk i ka zbuluar ende, ndërsa gjatë kësaj kohe është duke jetuar në Stanbull të Turqisë, por pa iu ndarë asnjëherë jetës luksoze.

Menu Title