[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Morena Taraku publikon video nga pushimet në TajlandëMorena ndodhet në Tajlandë me pushime. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku i ka bërë vetes disa ditë pushi. Ajo ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Tajlandë dhe duket se po i shijon në maksimum ditët e nxehta.

Morena e ka publikuar një video në Instagram në të cilën shihet në bikini dhe përpara vetes ka një pamje përrallore.

“Ëndërr e madhe”, ka shkruar ajo pranë postimit të videos.

Menu Title