[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mot i ngrohtë sot në Kosovë



Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell.IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius.Indeksi UV mbetet i lartë, ndërsa do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe juglindjes.

Menu Title